برگزاری ششمین همایش ملی اعتکاف مردمی در همدان
ششمین همایش ملی اعتکاف مردمی از دیروز در همدان با حضور مسئولین برگزاری اعتکاف مردمی آغاز و تا بعد از ظهر امروز ادامه دارد.
كدخبر: id-12616
تاريخ: 2019-02-21 11:47:00

به گزارش واحد خبری کانون شیفتگان حضرت قائم(عج) احمد دهباشی مدیر کانون شیفتگان حضرت قائم عج الله تعالی فرجه الشریف و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام استان بوشهر در این همایش شرکت و بعنوان اولین مهمان مدعو به تشریح برگزاری اعتکاف در استان بوشهر بویژه اعتکاف مهدوی پرداخت که مورد توجه سایر استانها و مسئولین ستادی همایش قرار گرفت. به پیشنهاد دهباشی امسال در سراسر کشور اعتکاف مهدوی برگزار خواهد شد.

مسؤول ستاد مردمی اعتکاف در همدان با اشاره به اینکه این نشست به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است افزود: هدف این همایش بررسی موانع و مشکلات حوزه اعتکاف و پویش و بالندگی اعتکاف در سال‌های جدید است.

وی اضافه کرد: امسال به دنبال این هستیم اعتکافی پویا همراه با تامل و تفکر و پیروی از کلام رهبری انجام شود و اهداف اعتکاف که کمال انسان در معبودگاه الهی است، دنبال شود.

صلواتیان با بیان اینکه از سطح کشور 300 نفر در زمینه اعتکاف و 50 نفر در زمینه اندیشه‌ورزی در همدان شرکت کردند  گفت: این همایش ار دیروز تا بعد از ظهر امروز ادامه دارد

وی به مهمانان ویژه این همایش اشاره کرد و گفت: مسؤول مرکز جامعه‌المصطفی، حجت‌الاسلام فلاح‌زاده نویسنده کتب احکام، مهمانانی از ستاد اعتکاف مرکزی قم و برخی مسئولان معنوی و علمی کشور حضور دارند