ظرفیت تخت‌های بخش کرونا بیمارستان سپاه استان بوشهر افزایش یافت
فرمانده مرکز بهداری شمال خلیج فارس نیروی دریایی گفت: ظرفیت تخت‌های بخش کرونا بیمارستان سپاه استان بوشهر از ۳۰ به ۵۰ تخت افزایش یافت و بخش کلینیک حاد تنفسی این مرکز درمانی افتتاح شد.
كدخبر: id-18323
تاريخ: 2021-08-24 20:40:45

به گزارش واحد خبری کانون شیفتگان حضرت قائم (عج) به نقل از تسنیم ،  هدایت زمانی  در حاشیه افتتاح طرح‌های افزایش ظرفیت بیمارستان حضرت قائم (عج) نیروی دریایی سپاه بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اینکه برای خدمات‌رسانی به بیماران کرونایی برنامه‌ریزی ویژه‌ای شده است اظهار داشت: در راستای فرمان و تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده حداکثری از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در ارائه خدمات به بخش مقابله با کرونا‌ ظرفیت‌های مراکز درمانی افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه این طرح‌ها با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران اجرا شده است گفت: در این زمینه ظرفیت تخت‌های بخش کرونا و بخش حاد تنفسی بیمارستان حضرت قائم (عج) نیروی دریایی سپاه بوشهر افزایش یافت.

فرمانده مرکز بهداری شمال خلیج فارس نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به افزایش ظرفیت تخت‌ها خاطر نشان کرد: ظرفیت تخت‌های بخش کرونا بیمارستان سپاه استان بوشهر از 30 به 50 تخت افزایش یافته است.