۹ نفر دیگر به فهرست قربانیان کرونا در بوشهر افزوده شدند
دبیر ستاد مقابله با کرونا در بوشهر گفت: در شبانه روز گذشته ۹ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان ثبت شد و تعداد قربانیان به هزار و ۸۷۵ نفر رسید.
كدخبر: id-18439
تاريخ: 2021-09-07 18:18:26

  به گزارش واحد خبری کانون شیفتگان حضرت قائم (عج) ، دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر، تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان  را ۴۵۲ نفر اعلام کرد و افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۸ بیمار جدید در این بخش‌ها بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۴ مورد به کرونا، قطعی است.

او با اشاره به اینکه اکنون ۶۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، ادامه داد: از این تعداد، ۱۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به ثبت ۹ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان، عنوان کرد: قربانیان جدید کرونا ۴ مرد ۵۹، ۵۱، ۴۸ و ۴۵ ساله  با سابقه بیماری زمینه‌ای، قلبی، کلیوی، فشارخون و دیابت و یک مرد ۵۵ ساله بدون سابقه بیماری، ۳ زن ۸۹، ۷۳ و ۶۸ ساله با سابقه بیماری فشارخون و دیابت و یک زن ۳۲ ساله بدون سابقه بیماری هستند.

کشمیری گفت: در شبانه‌روز گذشته ۸۲ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۶۰ نفر به کرونا گرفتار شدند.

او بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۸۲ هزار و ۶۸۶ نفر در استان بوشهر به این ویروس شناسایی شده‌اند و هزار و ۸۷۵ نفر جان باخته‌اند.